Uriage Cold Cream ochranný krém s obsahom studeného krému Protective Nourishing Cream 100 ml

Cold Cream (Protective Cream) - Ochranný pleťový krém Ochranný krém s obsahom chladivých zložiek vašu pleť osvieži, upokojí, dodá jej výživu a spoľahlivo ju ochráni pred...
Garantovaný nákup z Parfems.sk

Na sklade • 1 variant2,5 €100 % • 97 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 7 561 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 38 265 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,46 €99 % • 2 298 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 499 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 320 recenziíĎalšie informácie

krémy
Objem
100 ml

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Výborný ochranný krém na citlivú suchú pleť.
    Odporúčam. S jeho pomocou som sa zbavila suchých svrbivých vyrážiek na tvári.

Veľmi dobrý, konečne mám to, čo som hľadala dlho

• som velmi spokojna

som s produktom veľmi spokojná nemám alergickú reakciu. Veľmi dlho som hľadala produkt čo by mi sadol .

Typ pleti
krémy
Objem
100 ml

Cold Cream (Protective Cream) - Ochranný pleťový krém

Ochranný krém s obsahom chladivých zložiek vašu pleť osvieži, upokojí, dodá jej výživu a spoľahlivo ju ochráni pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vďaka svojej ľahkej a nemastnej textúre je ideálny na každodenné použitie.

Naneste na čistú a suchú pleť a jemne vmasírujte.

VLASTNOSTI:

• ochranný pleťový krém,
  • s obsahom chladivých zložiek,
  • má ľahkú a nemastnú textúru,
  • osviežuje a upokojuje pleť,
  • vyživuje ju,
  • chráni pred vonkajšími škodlivými vplyvmi,
  • ideálny na každodenné použitie.

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Výborný ochranný krém na citlivú suchú pleť.
    Odporúčam. S jeho pomocou som sa zbavila suchých svrbivých vyrážiek na tvári.

Veľmi dobrý, konečne mám to, čo som hľadala dlho

• som velmi spokojna