Physiogel Daily MoistureTherapy výživný a hydratačný krém pre suchú a citlivú pokožku 150 ml

Typ pleti
150 ml

používam ho už roky,hľadala som miesto neho náhradu,ale
    bohužiaľ nenašla som.

• zarucene ucinny

velmi mi pomohol, pouzivam ho i po odzneni akutnej dermatitidy, pokozka je po jeho pouziti krasne hydratovana, vlacna a nie je mastna. Len skoda, ze aspon trosku nevonia.

krém mi doporučila kožná lekárka, mám citlivú pokožku, vyhovuje mi

Konzistencia
krémy
Objem
150 ml

Physiogel Daily MoistureTherapy, 150 ml, Telové krémy pre ženy, Telový krém Physiogel Daily MoistureTherapy ošetruje vašu pokožku a dodáva jej potrebnú výživu a dlhodobú hydratáciu. Vlastnosti: hĺbkovo hydratuje pokožku napravuje suchú pokožku navracia pokožke komfort a vitalitu navracia pokožke pružnosť Použitie: Naneste prípravok na čistú pokožku a jemne vmasírujte do úplného vstrebania.

používam ho už roky,hľadala som miesto neho náhradu,ale
    bohužiaľ nenašla som.

• zarucene ucinny

krém mi doporučila kožná lekárka, mám citlivú pokožku, vyhovuje mi

Cena

• , zakúpené v Jedenklik.sk

• najlepší pre moju pleť