Lancôme Nutrix Nourishing and Repair Rich Cream 75 ml

75 ml

• mám suchú pokožku a tento krém veľmi dobre hydratuje
  • , zakúpené v ELNINO.SK

• Praktické ľahké a hygienické balenie

Výborný krém na celý deň, udrží pleť hydratovanú a vláčnu, vytvorí na nej príjemný film, vhodný pre suchú až veľmi suchú aj zrelú pleť.

• , zakúpené v Notino

• výborný krém na suchú pleť, výživný, dobrý hlavne v zime.
    • Krém som kúpila už opakovane.

Typ pleti
pre suchú pleť
Určenie
pre ženy
Konzistencia
krémy
Objem
75 ml

Lancôme Nutrix Nourishing and Repair denný pleťový krém na suchú pleť 75 ml pre ženy.

Kosmetika Lancome Nutrix Cream Nourishing and Repairing Treatment Rich Cream. Pleťový krém vhodný pro suchou, velmi suchou, citlivou a podrážděnou pleť. Jemná konzistence zaručuje lepší a rychlejší vstřebání oproti klasickému krému. **Aplikace**: u suché a velmi suché pleti na pleť nanášejte večer po vyčištění. U podrážděné pleti dle potřeby.

• mám suchú pokožku a tento krém veľmi dobre hydratuje
  • , zakúpené v ELNINO.SK

• Praktické ľahké a hygienické balenie

• , zakúpené v Notino

• výborný krém na suchú pleť, výživný, dobrý hlavne v zime.
    • Krém som kúpila už opakovane.
  • , zakúpené v Vivantis.sk

• vhodny pre suchu pokozku

dobre sa rozotiera pekne vonia vyzivuje suchu plet vhodny pre zimne obobie

• , zakúpené v Alza.sk

• s kremom som velmi spokojna, tvar musim hydratovat a spom. krem to splna, mam skusenosti s viacerymi kremami, ale stale sa k nemu vraciam, takze v mojom pripade super, zn. lancome je pre moju plet najlepsia, este krem nutrix royal, ale mnozstvo. cena vyhovuje mojim poziadavkam, je vhodny pouzivat ho v zime
    • nie je vhodny na leto, lebo pokozka je uz moc premastena

konecne som nasla krem, kt. mi yhovuje