Weleda mandlový pleťový krém 30 ml

Mandľový pleťový krém Bohatý krém bez vône s vysokým obsahom šetrného mandľového oleja vhodný ako denná aj nočná starostlivosť. V hektických dňoch je ďalšie zaťaženie to...
Garantovaný nákup z Parfems.sk

Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 549 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Info v obchode3,5 €95 % • 159 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €98 % • 2 167 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,8 €93 % • 103 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,79 €100 % • 625 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 7 532 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 93 449 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €95 % • 29 110 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby3,7 €96 % • 13 197 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €83 % • 117 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 380 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 186 824 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €100 % • 1 847 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 10 784 recenziíShop roka 2022 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 1 318 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €98 % • 2 307 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,99 €1 recenziaĎalšie informácie

• Veľmi jemný, nedráždivý a univerzálny pleťový krém
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• konzistencia, vstrebateľnosť, jemná hebká pleť, vôňa mandlí

na moju citlivú pleť výborný krém, kupujem opakovane,
    rovnako odporúčam aj WELEDA hydratačný mandľový pleťový krém a WELEDA Upokojujúci pleťový krém Baby derma - plne uspokojuje nároky mojej precitlivenej suchšej pleti. Aj mlieko s detskej sady Baby derma je top.

Typ pleti
Bio
S prírodnými zložkami
Bez parfumace

Mandľový pleťový krém

V hektických dňoch je ďalšie zaťaženie to posledné, čo naša pokožka potrebuje. Všetky zložky Mandľového pleťového krému sme vyberali s dôrazom na šetrnosť a pre ich upokojujúce účinky tak, aby vyhovoval aj tej najcitlivejšej pokožke.

Popis

Citlivá pleť vyžaduje tú najjemnejšiu starostlivosť, preto sme ako hlavnú ingredienciu tohto krému vybrali mandľový olej. Rovnako, ako ho vo svojej pevnej škrupine chráni jadro mandle, bude aj on chrániť vašu pokožku stoj čo stoj. Dokáže stabilizovať ochrannú bariéru pleti, ktorú zároveň intenzívne vyživuje, hydratuje, tíši a tiež pôsobí proti začervenaniu a svrbivému pocitu. Vaša tvár ešte nikdy nebola tak hebká a rozžiarená.

Výhody

Vytvorený priamo na mieru citlivej pleti so sklonmi k alergiám. Bez vône, ktorá by mohla kožu zbytočne dráždiť. Vhodný pre vegetariánov.

Mandľový olej

Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Jemný a ľahký mandľový olej je veľmi vhodný pre použitie na pokožku, je ideálny pre citlivú, drsnú, šupinatú a suchú pokožku. Mandľový olej je veľmi vhodný pre starostlivosť o dojčatá a malé deti. Vyznačuje sa vysokým obsahom nenasýtených mastných kyselín, ako sú kyseliny olejová a linolová.

Použitie

Ráno a večer naneste krém na čistú pokožku tváre, krku a dekoltu. Hodí sa aj ako podklad pod make-up, stačí ho len nechať dostatočne vsiaknuť. Pre ešte lepší hydratačný účinok vyskúšajte Mandľový hydratačný krém.

Zloženie

Voda,  Mandľový olej,  Alkohol,  Glyceryl stearát se,  Hydrolyzovaný včelí vosk,  Slivkový olej , Glycerín v kozmetike,  Xantanová guma,  Kyselina mliečna

Neobsahuje žiadne syntetické konzervanty, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

• , zakúpené v Pilulka.sk

• Veľmi jemný, nedráždivý a univerzálny pleťový krém
  • , zakúpené v Dr.Max lekáreň

• konzistencia, vstrebateľnosť, jemná hebká pleť, vôňa mandlí

na moju citlivú pleť výborný krém, kupujem opakovane,

• rychla hydratacia
    • upokojenie podrazdenej pokozky

Krem mi velmi vyhovuje, kedze mam citlivu plet. Nestipe ani ak sa dostane do oci, nedrazdi. Vonia velmi jemne.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Vyzdvihla by som najmä prirodne zlozenie, ktore tato znacka splna pri vsetkych svojich vyrobkoch. Tento krem ma uzasnu konzistenciu, rychlo sa vstrebava co mi velmi vyhovuje. Je osviezujuci a zaroven upokojuje.

• Prírodný produkt
    • Vhodný na deň, aj na noc
    • Premastí vysušenú pokožku
    • Odporúčam aj na veľmi citlivú pleť

S pleťovým krémom som spokojná, je vhodný na každodenné použitie. Výrobky z tejto mandľovej sady mám veľmi rada. Mandľový bio-olej posilňuje tvorbu ochrannej vrstvy a umožňujúcu navrátiť jej rovnováhu. Výsledkom používania je príjemný pocit a pestovaný vzhľad.

• velmi lahko rozotieratelny krem
    • vhodny na extremne citlivu pokozku
    • prirodne zlozenie
    • jemna cista mandlova vona
    • dostatocna hydratacia na cely den
    • okamzite upokojenie pokozky po naneseni
    • ZIADNE

Roky ma trapi zmiesana velmi citliva pokozka, vacsina kremov nehydratovala dostatocne alebo mi pokozku podrazdila. Tento mandlovy krem prekonal vsetky moje ocakavania, oblubila som si ho po par vyskuskaniach. Nasledne som si dokupila aj mandlove mlieko na telo, kedze s celym telom mam podobny problem ako s tvarou. Krem hydratuje, tvar neostava mastna, ziadne neprijemne povlaky sa netvoria.

• Hydratácia
    • Vôňa
    • Nemastný

Krásne pokožku prevlhčí, ostáva potom svieža a voňavá. Väčšinou mi mandľová kozmetika nevonia ale táto je výnimočne príjemná. Moja citlivá pokožka tento krém veľmi dobre znáša

• vyživuje
    • hydratuje
    • vhodný aj pre alergickú a citlivú pleť

Krém je super pre ľudí so suchou pleťou,, ktorý nemôžu dlho nájsť dostatočne vyživujúci a vhodný krém tak ako ja. Je vážne úžasný pre suchú pleť!!!! Po používaní tohto krému som sa rozhodla si zadovážiť celú mandľovú radu ako čistiace mlieko a mandľový olej a pre mňa sú to zázraky!!!!

• Nádherne voňavý krém pre problematickú až extrémne citlivú pokožku
    • Jemná konzistencia - dobre sa rozotiera
    • Zloženie z čistých prírodných surovín bez syntetických konzervantov a farbív
    • Použitie bez vekového obmedzenia!

Skvelý pomer cena/kvalita